13559. 279. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Peterdi Pál: Sport és szépség. Budapest, 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva.
Photo of the item taken by : vörös_iván