Fertsek Ferenc: Fickó meg a többiek. Budapest, é.n., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés. A kötése laza, a borítója kopott. Janovits István rajzaival.
Magyar Asszonyok Lexikona. Szerk.: Bozzay Margit. Budapest, 1931, Stephaneum ny. Kiadói aranyozott bordázott gerincű félbőr kötés, pici kopással, de alapvetően jó állapotban.
Révai Kis Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek enciklopédiája. Szerk.: Csekei Varjú Elemér. Budapest, 1991, Merchavia Kft. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr kötés. Szép állapotban.
Féjja Sándor, Kőháti Zsolt, Sándor Tibor, Veress József: Magyar Filmlexikon I-II. Szerk.: Veress József. Budapest, 2005, Magyar Nemzeti Filmarchívum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Szép állapotban.
A magyar feltámadás lexikona 1919-1930. ( A magyar legujabb kor története.) Szerk.: Dr. Szentmiklóssy Géza. Budapest, 1930, Magyar Feltámadás Lexikona Kiadása. Kiadói félbőr kötés, picit kopott gerinccel, jó állaptban.
A legujabb kor lexikona. 1919-1932. (Életrajzi adatok). Szerk. Rátky Zoltán, és Strazimir Oszkár. Budapest, 1932, A Legujabb Kor Lexikona Kiadása. Kiadói félbőr kötés, kopottas borítóval, kopottas, némileg sérült gerinccel, pár lap némileg szakadozott, egy lap kijár.
Ki - kicsoda? Kortársak lexikona. Budapest, é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói aranyozott egészvászonkötés, megviselt állapotban, a borítója kopott, a gerince és a kötése sérült, az első két lap kijár.