1 000 HUF
Vegyes vallási könyvtétel, 2 db: Codex Iuris Canonici PII X Pontificis Maximi. Iussu Digestus Benedicti Papae XV. auctoritate promulgatus. Róma, 1932, Polyglottis Vaticanis. Kiadói kopottas egészbőr kötés. Missale Romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini. Restitutum S. PII V. Pontificis Maximi. Iussu Editum Clementis VIII., Urbani VIII., et Leonis XIII. auctoritate recognitum. Ratisbonae, Romae, Neo Eboraci & Cincinnati, 1903, Friderici Pustet. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, kopottas borítóval, lukas címlappal.