Petró István: Magyarország villamosításának állapota az 1925. évben. A M. Kir. kereskedelmi Miniszter. Budapest, 1927, Magyar Királyi Állami nyomda. Egészvászon kötésben. Nagyméretű, szép állapotú térkép melléklettel
Földtani Közlöny. Havi folyóirat. kiadja a Magyarhoni Földtani Társulat. szerk: Pálfy Mór. Teljes évfolyam korabeli félvászon kötésben. Sok színes kihajtható melléklettel: 528p. + 10 tábla. több nagyméretű kihajtható melléklet: Budapest III: főgyűjtőcsatornájának helyszínrajza; A Duna-Tisza közének agrogeológiai térképe; Palics környékének agrogeológiai térképe, Az Alduna geológiai térképe a hajó...
Közgazdasági Lexikon I-III. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1898-1901, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói dúsan aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel, egyébként jó állapotban.
Magyar Tudóslexikon A-tól Zs-ig. Szerk.: Nagy Ferenc. Budapest, 1998, BETTER, MTESZ, OMIKK. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Dr. Fodor György: Mértékegység-kislexikon. Budapest, 1971, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, volt könyvtári példány. Jó állapotban.
The Art of Patek Philippe. 300 legendary watches. Geneva, [1989], Habsburg Feldman Auctions. Árverési katalógus számos érdekes technikai részlettel, angol és japán nyelven, két kötetben. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.