13272. 279. Closed Online auction Books: Science
1 000 HUF
0 HUF
Magyar Tudóslexikon A-tól Zs-ig. Szerk.: Nagy Ferenc. Budapest, 1998, BETTER, MTESZ, OMIKK. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Photo of the item taken by : moldován_péter