Mengyelejev, D[mitrij]: Osznovi himii [A kémia alapjai]. Szentpétervár, 1906, M. P. Frolovoj. Sérült gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / Mendeleev, D[mitriy]: Osnovy khimii [The Foundations of Chemistry]. Saint Petersburg, 1906, M. P. Frolovoy. Cloth binding with damaged spine, otherwise in good condition.
Halász István: "Principikon." Mozgóábrás elektronika. Budapest, 1958, Terra. Kiadói félvászon kötés, 28 ábrával, és 12 mozgó ábrával illusztrálva, az egyik mozgó ábra széteső állapotban, de egyébként jó állapotban.
Scholcz Géza: Légcsavarok. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai G. 58. füzet. Budapest, 1945, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, picit viseltes borítóval.
Varga László: Repülőgépek szilárdságtani méretezésének időszerű feladatai. Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai VII. kötet, 10. füzet. Budapest, 1942, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, picit viseltes borítóval.
Les Cliniques de L'Université Impériale de Moscou. Moszkva, 1897, Kouschnérew. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült gerinccel. A moszkvai egyetemi klinika, francia nyelvű kiadás, számos térképpel illusztrálva.
Dr. Hermann Hager: Handbuch der pharmaceutischen praxis. Für apotheker, ärtze, drogisten und medicinalbeamte. Berlin, 1883, Julius Springer. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, kopottas gerinccel, és borítóval, szövegközti illusztrációkkal, német nyelven./ Half-leather-binding, in german language.
Rédei György (szerk.): Magyar közutak. Budapest, 1974, Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium Közúti Főosztálya. Kiadói papírkötés, számos fotóval illusztrálva.
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, é.n., Dante. Ötödik kiadás. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés.
Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben, pár helyen ceruzás aláhúzásokkal, ex libris-szel.
Dr. Bucsányi Gyula: Napfürdőzés és a napfény gyógyhatása. Budapest, é.n., Novák Rudolf és társa, 102+2 p. Kiadói szakadozott papírkötés, pár lap kijár.