4 000 HUF
Hunfalvy Pál: A Balt-tenger vidékein I. Budapest, 1871, Ráth Mór. Korabeli kopottas aranyozott félbőr kötés, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzővel, Miskolczi Nemzeti Cassino bélyegzéssel, de egyébként jó állapotban. Töredék kötet.