4 000 HUF
K. Leden: Kjuvatin jégmezői. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította: Mihalik László. Budapest , é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 244 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. A borítója kopottas, foltos.