12897. 279. Closed Online auction Books: Travelling, cities
3 200 HUF
0 HUF
Ligeti Lajos: Afgán földön. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé kopottas, egyébként erős kötésű, megkímélt, szép példány.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor