Books: Travelling, cities Number of items: 139
1422614
12888
279
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Grieben's Reiseführer. Holland 1915. Útikönyv sok térképpel, / with many maps in full linen bindig
1 200 HUF
1397601
12889
279
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Zádori János: Spanyol út. Budapest, 1869, Athenaeum Kiadó. Félvászon kötésben. Címlap hiányzik
3 000 HUF
1403274
12890
279
Books: Travelling, cities
Other collectibles
4 000 HUF
1438246
12891
279
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Kodolányi János: Suomi. A csend országa. Útirajz. Budapest, 1937, Cserépfalvi. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Első kiadás.
1 400 HUF
1433375
12892
279
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Cs. Szabó László: Fegyveres Európa. Útinaplók. é.n., Nyugat. Magyarországi Szociáldemokrata Párt pecséttel. Félvászon kötésben
3 000 HUF
1418970
12893
279
Books: Travelling, cities
Other collectibles
2 000 HUF
1353635
12894
279
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Sacelláry Pál: Pest-Budai Mozaik. Budapest, É.N., Rózsavölgyi és Társa. Papírkötés, 82 p. A borító egyik sarka sérült. A gerince javított.
2 000 HUF
1337041
12895
279
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Budapesti séták. Bp., 1958, Idegenforgalmi. Kiadói papírkötésben.
1284160
12896
279
Books: Travelling, cities
Other collectibles
1 400 HUF
1231100
12897
279
3200
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Ligeti Lajos: Afgán földön. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé kopottas, egyébként erős kötésű, megkímélt, szép példány.
3 200 HUF
1321362
12898
279
Books: Travelling, cities
Other collectibles
1 600 HUF
1263199
12899
279
Books: Travelling, cities
Other collectibles
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035