Anton Scharff (1845-1903) 1874. "Kincsem" peremen jelzett Ag emlékérem. "KINCSEM 17.MAERZ 1874" (37,16g/45mm) T:2 kis ph. és k. Hungary 1874. "Kincsem" Ag medallion with hallmark on the edge. "KINCSEM 17.MAERZ 1874". Sign.: Anton Scharff (37,16g/45mm) C:XF small edge errors and scratches Wurzbach 1070., Hauser 6604.
Trischler Ferenc (1945- )2003. "Pécsi Főposta / A posta belső felújításának emlékére - Pécs, 2003. november 5." Br emlékérem, eredeti díszdobozban (96mm) T:2
Solymári Valkó László (1909-1984) 1958. "A Hajdúsági Múzeum alapításának 30. évfordulójára - A Múzeumbarátok Társasága - Harc a kultúráért / H. Fekete Péter - A múzeum alapítója" Br emlékérem (254g/85mm) T:2
Habsburg Birodalom 1792. "I. Ferenc budai koronázására" Bécs, Ag koronázási zseton "LEGE ET FIDE / FRANCISCVS D G HVN BOH REX ARCHID AVSTRIAE CORONATVS BVDAE VI IVN MDCCXCII " Johann Nepomuk Würth (1750-1811) műve, mesterjegy nélkül (2,16g/21,5mm) T:2- ph., enyhén hajlott Habsburg Monarchy 1792. "Coronation of Franz I in Buda" Vienna, Ag coronation jeton, work of Johann Nepomuk Würth (1750-1811), ...
Habsburg Birodalom 1830. "V. Ferdinánd pozsonyi koronázása" Ag zseton. "FRANC I ET PER EVM FERD V / CORON POSON DIE XXVIII SEPT MDCCCXXX" (3.28g/20,5mm) T:2 Habsburg Monarchy 1830. "Coronation of Ferdinand V in Pressburg" Ag jeton (3.28g/20,5mm) C:XF
1861. "Országgyűlési Emlék" fém emlékérem. "HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ 'S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE....". (50mm) T:2 ph.