Amerikai Egyesült Államok 1983-1986. "A Challenger küldetései" Br emlékérem sorozat az egyes küldetések jelvényeivel (10xklf) lezárt, sérült műanyag tokban T:1 USA 1983-1986. "Missions of the Orbiter Challenger" Br commemorative medallion set (10xdiff) in damaged plastic case C:UNC
Amerikai Egyesült Államok 2011. "A Szabadság szobor 125 éves évfordulójára" aranyozott, kristálybetétes Cu emlékérem (40mm) T:PP felületi karc USA 2011. "For the 125th Anniversary of the Liberty Statue" gold plated Cu commemorative medal with crystal inlay (40mm) C:PP surface scratch
Ausztrália ~1970. "James Cook kapitány utazásai - Partraszállás Tierra del Fuego-nál - Cook, Banks, Solander és Parkinson a nagy kabinban" aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (20,6g/0.925/39mm) T:PP ujjlenyomat, kis k. Australia ~1970. "The Voyages of Captain James Cook - Landfall at Tierra del Fuego - Cook, Banks, Solander and Parkinson" gilt Ag commemorative medal, marked at the edge (20,6...
Ausztria 1932. " ÖTC - Österreichischer Touring-Club" Cu autóplakett (75x50mm) T:2 hajlított, lyukasztott Austria 1932. " ÖTC - Österreichischer Touring-Club" Cu car plaque (75x50mm) C:XF curved, three holes for hanging purposes
Csehszlovákia 1971. "Klement Gottwald 1896-1953" Br emlékérem nem saját dísztokban (50mm) T:2 Czechoslovakia 1971. "Klement Gottwald 1896-1953" Br commemorativ medal in not its own case (50mm) C:XF
Jugoszlávia 1983. "Tito" Ag emlékérem eredeti tokban (11g/0.925/30mm) T:2 (PP) Yugoslavia 1983. "Tito" Ag medallion in original case (11g/0.925/30mm) C:XF (PP)
Kína DN "Kínai császárok portréi" (6xklf) fém emlékérem díszdobozban T:2 China ND "Portraits of the Chinese Emperors" (6xdiff) metal commemorativ medals in original case C:XF
Lengyelország 1976. "150 éves a Varsói Műszaki Egyetem" Br plakett eredeti, kissé foltos, dísztokban. "POLITECHNIKA WARSZAWSKA" (60,5x66mm) T:1-,2 Poland 1976. "150th Warsaw University of Technology" Br plaque in original, somewhat spotted, in original case. "POLITECHNIKA WARSZAWSKA" (60,5x66mm) C:AU,XF