Antique Number of items: 16
1438855
11020
279
Antique
Other collectibles
Marokkő tibeti jáde sárkány fejjel / Handle stone from tibet jade gem with inscriptions 12 cm
9 000 HUF
1438847
11021
279
Antique
Other collectibles
Marokkő tibeti jáde malac, feliratokkal / Handle stone from tibet jade gem with inscriptions 55 mm
7 000 HUF
1438829
11022
279
Antique
Other collectibles
Jáde pecsétnyomó, régi kínai írásjelekkel, h: 6 cm
8 000 HUF
1438058
11023
279
Antique
Other collectibles
Ezüst (Ag) szipka, jelzett, eredeti dobozában, h: 7 cm, br: 6,4 g.
2 800 HUF
1438173
11024
279
80000
Antique
Other collectibles
S.T. Dupont őngyújtó, jelzett (1A68N70), eredeti dobozában, leírással, m:5,5 cm
80 000 HUF
1435725
11025
279
15000
Antique
Other collectibles
Ezüst nyelű (Ag.) orosz evőeszközök, alpakka fejjel, jelzett h:116-19 cm, bruttó: 165 g
15 000 HUF
1290130
11026
279
260000
Antique
Other collectibles
260 000 HUF
1290113
11027
279
1100000
Antique
Other collectibles
1 100 000 HUF
1337422
11028
279
Antique
Other collectibles
Francia kézzel festett bonbonier, réz tetővel és füles tartóval, jelzés nélkül, m:24 cm
8 000 HUF
1337332
11029
279
Antique
Other collectibles
Gold Starry aranyozott könyvtámasz párban, egyiken hőmérő a másikon barométer mutatóval, jelzett, ónix talapzaton, m:9,5 cm
16 000 HUF
1371962
11030
279
Antique
Other collectibles
SKS design ón fedeles és talpas korsó és 5 talpas pohár, jelzett, poharakon apró csorba, több rétegű csiszolt, m:24 és 16 cm (5×)
9 000 HUF
1337433
11031
279
Antique
Other collectibles
WMF likörös tálca, ezüstözött alpakka, különféle alpakka likőrős poharakkal (6×)(egyiken apró horpadás), 31×16 cm, m:13 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035