Berndorf kiöntő készlet és kínáló (üvegbetét nélkül), jelzett alpakka, apró hibákkal, m: 7-21 cm, összesen: 5 db / Berndorf alpacca set (without glass), with small wearings, h: 7-21 cm, 5 pieces in total
cca 1900 antik Gudkov Tula szamovár, réz, jelzett, jó állapotban, tető nélkül, m: 31 cm / cca 1900 Tula copper samovar, with hallmark, in good condition, without cap, h: 31 cm
cca 1920 Földgömb, Magyar Földrajzi Intézet, mérték:1:70 millióhoz, a fa talapzat némileg sérült, a földgömb picit kopott, de alapvetően jó állapotban, m: 40 cm, d:cca 18 cm. / Antique globe.
cca 1902 C. P. Goerz Berlin Trieder Binocle (6×) távcső, a, sorozatszám: 37444, kopott / Antique German binocular C P Goerz Berlin Trieder Binocle Serial: 37444 - 6 x magnification