10635.
279. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Ctibor Stastny (1884 - 1962): Ex Libris, z kniha Elna - Erik. Rézkarc-aquatinta, papír, jelzett, 7.5×4.5 cm