10067. 279. Closed Online auction Paintings and graphics
25 000 HUF 64,77 EUR, 71,43 USD
0 HUF
Jakubetz jelzéssel: Falusi vásár, olaj, vászon, üvegezett fa keretben, 23,5×33,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván