10125. 279. Closed Online auction Paintings and graphics
1 200 HUF
0 HUF
Ruzicskay György (1896-1993): Elmélyedés, algrafia, papír, jelzett az algrafián, kisebb sérüléssel az egyik sarkánál, 24×18 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván