10148. 279. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Szőnyi István (1894-1960): Anya itatja gyermekét, rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 13,5×9,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván