1934 A III. birodalom emberei Arcképcsarnok német politikusok, náci vezérek képével, életrajzával. Cigarettakép gyűjtemény kb 300 kép, kompletten, de néhány kép sérült / Collection of German cigarette pictures of nazi leaders in album alltogether 300 images. Some of them are damaged
1935 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. XLVII. évfolyam. Szerkesztette: dr. Peitler Gyula. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 12 szám félvászon kötésben egybekötve. Térképmellékletet nélkül.
1935-1940 Tolnai világlap és Az Est folyóiratok, 5 db, sok érdekes fekete-fehér fotóval illusztrálva, kiadói papírkötésben, változó, többnyire szakadásokkal: Az Est. A 25 éves Az Est jubileumi számának melléklete, Összeállította dr. Mihályfi Ernő. Megviselt állapotban. Tolnai világlapja, 4 szám; 1940. január 24., 42. évfolyam 4. szám, 1936. január 29., XXXVIII. évfolyam, 5. szám, 1935. december 4...
Háztartási számadó naptár az 19... évre. Naplójellegü beirókönyv. A beosztásos gazdálkodás és pénzügyi áttekintés gyakorlati eszköze. Szerkeszti: Oeconomus. Bp., 1936. A rend könyvei. 111 p. Kiadói papírkötésben, részben kitöltve.
1936 Világtörténelmi arcképcsarnok német történelmet felvonultató cigarettakép gyűjtemény kb 300 kép, kompletten / Collection of German cigarette pictures in album alltogether 300 images