1902 A mi segítőpénztárunkról szóló új törvény. Az Országos Gazdasági Munkás- és Cselédsegélypénztár ismertető füzete, írta Vetési László. Budapest, Franklin Társulat nyomdája, 37 p. 20×11 cm
1904 Okolo rampi. Szentpétervár, M. O. Wolf. Alfred Grévin (1827-1892) karikatúrái orosz nyelven. Tűzött, sérült papírkötésben. / 1904 Okolo rampy. Saint Petersburg, M. O. Wolf. The caricatures of Alfred Grévin (1827-1892) in Russian. In a damaged saddle-stitched binding.
1908 Nemzeti vagy Hazai Kalendárium: Trattner-féle megbövitett közhasznu Nemzeti vagy Hazai Kalendárium. Magyarországi és erdélyi katholikusok, protestánsok, ó-hitűek, és zsidók számára. Kilenczvennegyedik évfolyam. Budapest, 1908, Rózsa Kálmán és neje. Kiadói kopottas, foltos félvászon kötés, korabeli reklámokkal.
1909 Les Beaux Soirs. Finom esték, Louis Rémy Sabattier (1863-1935), papír, litográfia, papszpartuban, L'Illustration folyóirat két oldalas melléklete, Bétheny ny., 34x50, paszpartu: 50x66 cm./ 1909 Les Beaux Soirs, Louis Rémy Sabattier (1863-1935), paper, lithography, in paspartu, double pages illustrations of L'Illustration journal, imp. Bétheny, 34x50, in paspartu: 50x66 cm.