Léonce Benedite: Le Musée National du Luxembourg catalogue raisonné et illustré des peintures, sculptures, dessins. Paris, é.n. (cca 1890), Éditeur Des Musée Nationaux. Kiadói egészvászon kötés, francia nyelven, kissé viseltes borítóval, de egyébként jó állapotban./ Linen-binding, in french language, the cover damaged.
Telepy Katalin: Iványi Grünwald sajátkezű és hamisított képeiről. Budapest, 1986, Akadémia Kiadói és Nyomda Vállalat. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, az utolsó oldal tollal áthúzva. Különlenyomat a Művészettörténeti Értesítő 1986/3-4. számából. Jó állapotban.
Jon Addington Symonds: Renaissance Olaszországban III. kötet. A szépművészetek. Fordította Wohl Janka. Budapest, 1886, MTA. Átkötött félvászon kötés. Töredék kötet. Jó állapotban.
Gerő László: Magyarországi várépítészet. (Vázlat a magyar várépítés fejezeteiről.) Bp., 1955, Művelt Nép, 511 p. + 1 térkép. Gazdag képanyaggal. Kiadói borítós félvászon-kötésben. Mindössze 4500 példányban jelent meg.
Tömörkény István: Népek az ország használatában. Budapest, 1917, Táltos Kiadás. Kopottas félvászon kötésben, 284 p. Első kiadás! Móricz Zsigmond előszavával.
Joseph Kosuth: Zeno Az Ismert Világ Határán. / Zeno At The Edge of The Known World./ Zeno All' Orlo Del Mondo conosciuto. Budapest, 1993, Műcsarnok. Kiadói kartonált papírkötés, magyar, angol és olasz nyelven. Jó állapotban.