Books: History Number of items: 122
1251513
13215
280
Books: History
Other collectibles
Frédéric Masson: Napóleon és a nők. Bp., é.n., A 'Társaság'. Korabeli félvászonkötésben.
1 000 HUF
1353553
13216
280
Books: History
Other collectibles
Holl Imre: Sopron középkori városfalai III. Különlenyomat az Archaeologiai Értesítő 98. évfolyam 1971. évi 1. számából. Budapest, 1971. Tűzött, 20 p. Több szövegközi fekete-fehér fényképpel.
1 000 HUF
1153561
13217
280
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
1222509
13218
280
Books: History
Other collectibles
Walther Pahl: Das politische Antlitz der Erde. Leipzig, 1939, Wilhelm Goldmann Verlag. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1427760
13219
280
Books: History
Other collectibles
Jászi Oszkár: A Monarchia jövője. A dualizmus bukása és a Dunai Egyestült Államok. Budapest, 1918, Uj Magyarország Rt. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, széteső állapotban.
1 000 HUF
1335778
13220
280
Books: History
Other collectibles
Soltész Zoltánné: A Mátyás-graduale. Bp., 1980, Magyar Helikon-Corvina. 147 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 000 HUF
1243216
13221
280
Books: History
Other collectibles
Németh Andor: Előhang negyvennyolchoz. Bp., 1948, Népszava. Kiadói félvászonkötésben.
1 000 HUF
1131231
13222
280
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
1410607
13223
280
Books: History
Other collectibles
Vegyes történelem könyvek, 2 db.: Thuróczy János: A magyarok krónikája. Fordította Horváth János. Pro Memoria. Budapest, 1980, Európa Könyvkiadó. Kiadói viseltes papírkötés. István Király Emlékezete. Budapest, 1971, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban.
1 000 HUF
1428014
13224
280
Books: History
Other collectibles
Beke László: Il diario di uno Studente. Budapest Ottobre-Novembre 1956. Egy diák naplója. Budapest 1956 október-november. Milano, 1957, Longanesi & C. Kiadói papírkötés, olasz nyelven. / A Student's Diary, paperbinding, in italian language.
1 000 HUF
1286228
13225
280
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
1241183
13226
280
Books: History
Other collectibles
Krmann Dániel: Küldetésem története 1708-1709. Bp., 1984, Európa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035