Books: History

Number of items: 122

Az aradi 13 vértanú pörének és kivégzésének hiteles története. Összeáll.: Bartha Albert. Bp., 1930, Kellner és Kiss. Későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
13119.

5 000 HUF
13,26
14,29
Ókori Lexikon I-IV. Szerk.: Dr. Pecz Vilmos. Tudománytár. Budapest, 1984, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. 1902 és 1904. évi kiadás hasonmás kiadása.
13120.

6 000 HUF
15,92
17,14
Antik lexikon. Szerk.: Szepes Erika. Budapest, 1993, Corvina. Kiadói műbőr kötés, szövegközti illusztrációkkal. Jó állapotban.
13121.

2 000 HUF
5,31
5,71
Chroniques de Loeil-de-Boeuf des petits appartements de la cour et des salons de Paris sous Louis XIV, la régence, Louis XV et Louis XVI par G.Touchard-Lafosse mouvelle édition augmentée du régne de Louis XII illustrée par Janet-Lange. Paris, Gustave barba, Libraire-Éditeur. Újrakötött félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13122.

Chroniques de L'oeil-de-Boeuf des petits appartements de la cour et des salons de Paris sous Louis XIV, la régence, Louis XV et Louis XVI par G.Touchard-Lafosse mouvelle édition augmentée du régne de Louis XII illustrée par Janet-Lange. Paris, Gustave barba, Libraire-Éditeur. Újrakötött félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

4 000 HUF
10,61
11,43
Dr. Krisztics Sándor(szerk.): A magyarok világkongresszusának tárgyalásai Budapesten 1929. augusztus 22-24. Bp., 1930, Magyarok Világkongresszusának Központi Irodája. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13123.

3 600 HUF
9,55
10,29
Köpeczi Béla (szerk.): Erdély története napjainkig I-III. kötet. Budapest, 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, kissé karcos papírborítóval. Jó állapotban.
13124.

4 000 HUF
10,61
11,43
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., é.n. (1928), Franklin-Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. A mellékletek hiányoznak. Megviselt állapotban, a címlap hiányzik, pár lap kijár, pár lap foltos és firkált, a borító kopottas,
13125.

1 000 HUF
2,65
2,86
Csizmadia Andor: A magyar közigazgatás fejlődése a XVIII. századtól a tanácsrendszer létrejöttéig. Bp., 1976, Akadémiai. Vászonkötésben, jó állapotban.
13126.

2 000 HUF
5,31
5,71
A magyar történelem képeskönyve. Összeáll.: Genthon István. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Előzéklapja kis szakadással, borítója hiányzik.
13127.

800 HUF
2,12
2,29
13128.

6 000 HUF
15,92
17,14
13129.

1 000 HUF
2,65
2,86
vitéz técsői Móricz Kálmán: Évszázados külpolitika. Bp., 1937, Gergely R. 275 p. Korabeli félvászon-kötésben.
13130.

3 000 HUF
7,96
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF