Revíziós gyűjtemény, kiadja az Erdélyi Férfiak Egyesülete 1933 (A korszerű nemzeti eszme, A területi revízió jogi alapjai, Erdély és a revízió, Felsőmagyarország és a revízió, A revízió és Délmagyarország, A revízió és a horvátság, A revízió és Franciaország, A revízió és a szlovákok, A revízió útja, ) 9 db füzet felvágatlan lapokkal, eredeti vászonborítású gyűjtőtokban
Borsody István: Magyar-szlovák kiegyezés. Budapest, é.n. (1945), Officina. Kiadói papírborítóban, némileg szakadt papírborítóval, hiányzó címlappal, de egyébként jó állapotban.
Balassa József: A magyar békeföltételek. A szövetséges hatalmak területi, pénzügyi, és gazdasági követelései. Az új határok térképével. Budapest, 1920, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés, a címlapon intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
Francois Fejtö: La tragédie hongroise. Paris, é.n. (1956), Pierre Horay. Jean-Paul Sartre előszavával Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, francia nyelven./ Paperbinding, in french language.
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Budapest, 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, gerinccel, kissé laza fűzéssel, foltos védő-, előzék-, és címlappal.
Szekfű Gyula: Állam és nemzet. Budapest, 1942, Magyar Szemle Társaság. Kiadói kissé foltos, kissé kopott borítóval félvászon kötés, kissé foltos lapszélekkel.
A magyarság és a szlávok. Szerk.: Szekfű Gyula. Budapest, 1942, Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Bölcsészeti Karának Magyarságtudományi Intézete-Franklin-Társulat Magyar Irodalmi Intézet és Könyvnyomda. Átkötött félvászon kötés, jó állapotban.
Mályusz Elemér: A magyar történettudomány. (Budapest, 1942), Bólyai Akadémia. Kiadói kissé foltos félvászon kötés, kissé szakadozott kiadói papír védőborítóban, de alapvetően jó állapotban.
Szekfű Gyula: Forradalom után. Budapest, é.n (1947), Cserépfalvi. Kiadói félvászon kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel. Első kiadás. Jó állapotban.
Vitéz Nagy Iván: A magyarság világstatisztikája. Jancsó Benedek Társaság Kiadványai 11. Budapest, 1931, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.