5 000 HUF
A Magyar Társadalom Lexikonja. Budapest, 1930, Magyar Társadalom Lexikonja Kiadóvállalat. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötés, 640+82 p. A gerince picit sérült, de ezt leszámítva jó állapotban van. Első kiadás!