1 000 HUF
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., é.n. (1928), Franklin-Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal. A mellékletek hiányoznak. Megviselt állapotban, a címlap hiányzik, pár lap kijár, pár lap foltos és firkált, a borító kopottas,