Books: Judaica Number of items: 10
1445700
13535
280
Books: Judaica
Other collectibles
Lévai Jenő: Fehér könyv. Külföldi akciók magyar zsidók mentésére. Bp., Officina. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
2 000 HUF
1444156
13536
280
Books: Judaica
Other collectibles
Machzor kol bo. (Mákzór imádságos könyv.) Budapest, é.n, Schlesinger Jos. Átkötött félvászon kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
3 000 HUF
1380609
13537
280
Books: Judaica
Other collectibles
Kinga Frojimovics, Géza Komoróczy, Viktória Pusztai, Andrea Strbik: Jewish Budapest. Monuments, Rites, History. Fordította: Vera Szabó. Budapest, 1999, Central European University Press, 597 p. Kiadói papírborító. A zsidó Budapest, angol nyelven. /
Paperbinding, in english language.
3 000 HUF
1444279
13538
280
Books: Judaica
Other collectibles
Kiss József: Jokli. Wien, 1925, Garai Irodalmi és Nyomdai Rt., 47 p. Átkötött félvászon kötés.
1 800 HUF
1360312
13539
280
Books: Judaica
Other collectibles
3 000 HUF
1301069
13540
280
Books: Judaica
Other collectibles
Új Élet Naptár 1959. Bp., 1959, Magyar Izraeliták Országos Képviselete. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1 800 HUF
1207241
13541
280
Books: Judaica
Other collectibles
Marton Ernő: Mit nyújthat Palesztina a világ zsidóságának
Kolozsvár, (1942.) Fraternitas. 31 l. Fűzve.
3 600 HUF
1219156
13542
280
Books: Judaica
Other collectibles
Benoschofsky Ilona, Karsai Elek: Vádirat a nácizmus ellen. Dokumentumok a magyarországi zsidóüldözés történetéhez. III. 1944. június 26-október 15. Bp., 1967., Magyar Izraeliták Országos Képviselete. 720 p. Kiadói félvászonkötésben.
3 000 HUF
1207252
13543
280
Books: Judaica
Other collectibles
Hagada szabadságünnepünkre. Fordította és tárgyi magyarázatokkal ellátta: Flesch Ármin mohácsi főrabbi.
(Galánta), 1914, (Első Galántai Könyvny. és Papírrak-tár. Neufeld Samu gyorssajtóin.) 99p. Korabeli félvászon kötésben, az eredeti címlap felhasználásával. Gerincén sérülés.
6 000 HUF
1155556
13544
280
Books: Judaica
Other collectibles
Jewish bookplates from Hungary / Zsidó ex librisek. Kétnyelvű minikönyv. 2014. Sorszámozott, csak 200 pld! / Numbered, only 200 copies!
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035