Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1971-1972. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó, 233 p. Magyar, orosz, angol nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott.
Gábor Andor: Panoptikum. Budapest, 1978, Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth Könyvkiadó, 61 p. Kiadói aranyozott kartonált kötés, műanyag tokban jó állapotban.
Elbert György-Kahlich Endre: Olimpiai győzteseink. Budapest, 1974, Sportpropaganda, 268 p. Magyar, angol, német nyelven. Kiadói műbőr kötés, műanyag fóliában. A gerincén a műbőr kopott.
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Budapest, 1973, Műszaki Könyvkiadó,251 p.. Magyar, angol, orosz és német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, műanyag fóliában. A gerincén a műbőr kopottas.
Fáy András meséi és allegóriái az 1853. évi kiadásból. Válogatta Tótisz András. Budapest, 1974, Országos Takarékpénztár, 115 p. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. A gerincénél a műbőr kopott.
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó, 268 p. Minikönyv, magyar, angol, orosz, német nyelven. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. A gerincén a műbőr kopott.
Horváth Tibor (szerk.) : Az Ifjúsági Lapkiadó három évtizede 1951-1981. Budapest, 1981, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon kötés, műanyag tokban.
Votum Petőfianum. Budapest, 1973, Kossuth Könyvkiadó. Több nyelven, Kass János illusztrációival. Kiadói műbőrkötésben, műanyag tokban. A gerincén a műbőr kopott.
Elbert György-Kahlich Endre: Olimpiai győzteseink. Budapest, 1974, Sportpropaganda, 268 p. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr kötés. A gerincén a műbőr kopott.