Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1917. Innsbruck, 1917. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Modern egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in modern full linen binding, in nice condition.
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1925. Innsbruck, 1925. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1924. Innsbruck, 1924. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1918. Innsbruck, 1918. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Modern egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in modern full linen binding, in nice condition.
Hunt, John: Mount Everest. Kamp und Sieg. Bécs, 1954, Verlag Ullstein. Számos színes és fekete-fehér illusztrációval. Kopott vászonkötésben, szakadozott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. / With many coloured and black-and-white illustrations. In a bit worn out linen binding with torn dust jacket, otherwise in good condition.
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1928. Innsbruck, 1928. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1920. Innsbruck, 1920. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Modern egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in modern full linen binding, in nice condition.
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1919. Innsbruck, 1919. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Modern egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in modern full linen binding, in nice condition.
Zeitschrift des Deutschen und Österreichisen Alpenverein. 1929. Innsbruck, 1929. Verlag des D. und Ö. Alpenvereins. Nagyon sok képpel. Egészvászon kötésben, szép állapotban / With many illustrations, in full linen binding, in nice condition.
Finch, George Ingle: Der Kampf um den Everest. Leipzig, 1925, F. A. Brockhaus. Számos illusztrációval. Kicsit laza, díszes vászonkötésben, gerince félig elválik, egyébként jó állapotban. / With a lot of illustrations. In a bit loosen, richly ornated linden binding, the spine partly gets of,, otherwise in good condition.