https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 372

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kós Károly: Varjú-nemzetség. Budapest, 1937, Révai, 304 p. Kiadói halina kötésben. A borítója picit foltos, az utolsó lap kettészakadt.
13743.

Kós Károly: Varjú-nemzetség. Budapest, 1937, Révai, 304 p. Kiadói halina kötésben. A borítója picit foltos, az utolsó lap kettészakadt.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,12
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
Richard Halliburton: Varázscsizmában a Föld körül ford.: Görög Imre Bp. é.n; Tolnai. 224 p. Kiadói ill. kartonborítóban.
13744.

Richard Halliburton: Varázscsizmában a Föld körül
ford.: Görög Imre Bp. é.n; Tolnai. 224 p. Kiadói ill. kartonborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,12
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
Adalbert Stifter: Abdias. Pesth, 1853, Verlag von Gustav Heckenast. Kiadói vászonkötés, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban, angol nyelvű kézzel írott dedikációval
13745.

Adalbert Stifter: Abdias. Pesth, 1853, Verlag von Gustav Heckenast. Kiadói vászonkötés, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban, angol nyelvű kézzel írott dedikációval

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,96
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
13746.

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Illusztrált kiadó egészvászon-kötésben. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,18
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
Nyirő József: Uz Bence. Budapest, 1936, Révai KIadás. Kiadói halinakötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.
13747.

Nyirő József: Uz Bence. Budapest, 1936, Révai KIadás. Kiadói halinakötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Verrasztó Gábor: Menedék. Bp., 2010, Napkút. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban.
13748.

Verrasztó Gábor: Menedék. Bp., 2010, Napkút. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,24
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
1
Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Bp., 1942, Biró. 188 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói félvászon-kötésben.
13749.

Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Bp., 1942, Biró. 188 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói félvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Török Sándor: Vidéken volt primadonna. Bp., 1934, Pantheon 159 p. Kiadói foltos papírkötésben. Felvágatlan példány.
13750.

Török Sándor: Vidéken volt primadonna. Bp., 1934, Pantheon 159 p. Kiadói foltos papírkötésben. Felvágatlan példány.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
1
Tokunaga Naosi: Sikátor. Bp., 1946, Anonymus Kiadó. Kiadói félvászonkötésben.
13751.

Tokunaga Naosi: Sikátor. Bp., 1946, Anonymus Kiadó. Kiadói félvászonkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,12
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
0
Edmund F. Moiret: Spaetherbst. Lieder eines alten Mannes. Aus dem Nachlass. Bp., é.n., Singer und Wolfner. Kiadói papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.
13752.

Edmund F. Moiret: Spaetherbst. Lieder eines alten Mannes. Aus dem Nachlass. Bp., é.n., Singer und Wolfner. Kiadói papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,77
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Barát Endre: Védőbeszéd. Budapest, 1939, Viktória Kiadás. Kiadói papír kötésben.
13753.

Barát Endre: Védőbeszéd. Budapest, 1939, Viktória Kiadás. Kiadói papír kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,96
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
Zsolt Béla:Versek. Budapest, 1929, Genius-Kiadás.  Kiadói papír kötésben.
13754.

Zsolt Béla:Versek. Budapest, 1929, Genius-Kiadás. Kiadói papír kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment