Number of items: 372

13804.

1 000 HUF
2,59
2,86
13805.

1 400 HUF
3,63
4,00
Szacsvay Imre: Életem és emlékeim. Sajtó alá rendezte és a bevezető életrajzot írta: Balassa Imre. Budapest, 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói megviselt papírkötésben.
13806.

1 000 HUF
2,59
2,86
13807.

1 200 HUF
3,11
3,43
Szeresd a hazát. Olvasmányok fiúk és leányok számára. Számos képpel. Bp., 1899, Dolinay Gyula hírlap- és Könyvkiadó-vállalata. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
13808.

1 800 HUF
4,66
5,14
13809.

12 000 HUF
31,09
34,29
Lévai Béla - Szabó Miklós: Rádió-Televízió anno... Bp., 1985, RTV-Minerva.  Kiadói modern keménykötésben.
13810.

800 HUF
2,07
2,29
11 db. vegyes, főleg szépirodalmi témájú könyvekkel, (Hugo Victor: 1793 I-III., Thackeray: Pendennis története I., Satu Mare, Michael Lermontow: Der held unserer zeit, Alexander Dumas: Der Chevalier von Mailon rouge I., Jókai Mór: Észak honából, Rácz Olivér: Kassai dalok, Kelemen Attila: Madaras könyv, Mikszáth Kálmán: A Noszty-fiú esete Tóth Marival, Herczeg Ferenc: A fehér páva), változó állapotban.
13811.

11 db. vegyes, főleg szépirodalmi témájú könyvekkel, (Hugo Victor: 1793 I-III., Thackeray: Pendennis története I., Satu Mare, Michael Lermontow: Der held unserer zeit, Alexander Dumas: Der Chevalier von Mailon rouge I., Jókai Mór: Észak honából, Rácz Olivér: Kassai dalok, Kelemen Attila: Madaras könyv, Mikszáth Kálmán: A Noszty-fiú esete Tóth Marival, Herczeg Ferenc: A fehér páva), változó állapot...

800 HUF
2,07
2,29
Tamási Áron: Három játék. Budapest, 1941, Révai. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, amelyet Toncz Tibor tervezett. A kötet a Kolozsvárott kiadott első kiadással egy évben jelent meg.
13812.

1 200 HUF
3,11
3,43
13813.

3 000 HUF
7,77
8,57
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben, márványozott lapélekkel. Változó, többnyire kissé viseltes állapotban, a kötetek gerince és borítója kopottas, néhol sérült, pár lap szakadt, pár lap kijár.
13814.

A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben, márványozott lapélekkel. Változó, többnyire kissé viseltes állapotban, a kötetek gerince és borítója kopottas, néhol sérült, pár lap s...

40 000 HUF
103,63
114,29
13815.

28 000 HUF
72,54
80,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF