Ezer jó tanács. Mühlbeck Károly 150 rajzával. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói kopottas, szakadozott papírkötés, a könyvben néhol ceruzás firkával.
Szacsvay Imre: Életem és emlékeim. Sajtó alá rendezte és a bevezető életrajzot írta: Balassa Imre. Budapest, 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói megviselt papírkötésben.
Szeresd a hazát. Olvasmányok fiúk és leányok számára. Számos képpel. Bp., 1899, Dolinay Gyula hírlap- és Könyvkiadó-vállalata. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
11 db. vegyes, főleg szépirodalmi témájú könyvekkel, (Hugo Victor: 1793 I-III., Thackeray: Pendennis története I., Satu Mare, Michael Lermontow: Der held unserer zeit, Alexander Dumas: Der Chevalier von Mailon rouge I., Jókai Mór: Észak honából, Rácz Olivér: Kassai dalok, Kelemen Attila: Madaras könyv, Mikszáth Kálmán: A Noszty-fiú esete Tóth Marival, Herczeg Ferenc: A fehér páva), változó állapot...
Tamási Áron: Három játék. Budapest, 1941, Révai. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, amelyet Toncz Tibor tervezett. A kötet a Kolozsvárott kiadott első kiadással egy évben jelent meg.
Benka Gyula Emlékkönyv. A szarvasi evangélikus főgimnázium volt tanára és igazgatója 1838-1923. Budapest, é.n., Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötés, sérült, hiányos gerinccel, picit laza kötéssel, fotókkal illusztrált, ajándékozási bélyegzővel.
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. Budapest, 1893-1904. Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben, márványozott lapélekkel. Változó, többnyire kissé viseltes állapotban, a kötetek gerince és borítója kopottas, néhol sérült, pár lap s...