https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 372
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1219478
13984
280
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Juhász Béla, Farkas Pál: Ilona. Történelmi elbeszélés. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1272017
13985
280
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Kallós Zoltán: Balladák könyve. Bp., 1975. Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, 4 db bakelit hanglemez melléklettel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1351083
13986
280
0
3000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Szabó Pál Zoltán: Déldunántúl népe, Bp., 1931, K. M. Egy. Ny. 26 p. (Jancsó Benedek Társaság kiadványai. 5.) Kiadói papírborítóban, jó állapotban.
Starting price:
3 000 HUF
1344991
13987
280
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Bognár Cecil: Az iskolás gyermek. Bp., [1937], Studium (Szülők könyvtára 15-16.). Papírkötésben, a borítója elválik, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1272027
13988
280
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
vitéz Somogyváry Gyula: A város meg a sárkány. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászonkötésben, kopottas, elszíneződött sérült állapotban. Az előzék-, illetve címlap hiányos.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1131081
13989
280
0
1400
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Vas István: Teremtett világ. Válogatott versek. Bp., 1956. Magvető. Első kiadás! Félvászon kötésben, szakadt védőborítóval
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1273395
13990
280
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Vergils Aeneide für den Schulgebrauch erläutert von Karl Kappers., Lepizig und Berlin, 1904, Teubner. Korabeli, kissé sérült félvászonkötésben.
The item is not available
1273406
13991
280
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Dante Alighieri: Isteni színjáték.Fordította Babits Mihály. Bp., 1949, Révai. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
The item is not available
1429156
13992
280
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Darvas József: Elindult szeptemberben. Budapest, 1943, Dante. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, kiadói papírborítóban, picit maszatos gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1429171
13993
280
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Egészvászon kiadói borítóban, 143 p. A borítója maszatos, a gerince sérült, hiányos, a fűzése picit laza.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1362454
13994
280
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Dickens Károly: Copperfield Dávid Ifjúsága. A magyar ifjúság számára angolból átdolgozta: Tábori Kornél. Komjádi Könyvkiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, 175 p. A borítója, gerince kopottas.
The item is not available
1427653
13995
280
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Ambrus Zoltán: A kritikáról. Genius Könyvtár 17. Budapest, é.n., Genius Könyvkiadó Rt., 101 p. Kiadói papírkötés. Kissé megviselt állapotban, szakadozott borítóval, felvágatlan lapokkal, sérült kötéssel.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment