3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Benka Gyula Emlékkönyv. A szarvasi evangélikus főgimnázium volt tanára és igazgatója 1838-1923. Budapest, é.n., Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt. Kiadói egészvászon kötés, sérült, hiányos gerinccel, picit laza kötéssel, fotókkal illusztrált, ajándékozási bélyegzővel.