6 000 HUF
Fáy András: Fáy András szépirodalmi összes munkái Második kötet. Pest, 1843, Geibel Károly, XXIII+265 p.+1 acélmetszet (A mese-költő hivatalos foglalatosságában.) Korabeli egészvászon borító, kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, némileg foltos lapokkal. Első kiadás.