2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Jókai Mór: Forradalom alatt írt művek. Bp., 1912, Révai (Jókai Mór hátrahagyott művei 6.). Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.