1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története II. Budapest, é.n. [1937], Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötés. Töredék kötet.