4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Szigeti József: Egy színész naplója. Kiadja Vas Gereben. Pest, 1856, Emich Gusztáv. Átkötött, javított gerincű félvászon kötés, az védő-, és előzéklapok hiányzonak, a borítója kopottas.