12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Tompa Mihály összes költeményei I-IV. kötet. Sajtó alá rend. Lévay József. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József és Szász Károly. Tompa Mihály életrajzát írta Szász Károly. Budapest , 1885, Méhner Vilmos, 1 t. címkép+XXXIX+379+III p.+451 p.+438p.+386p. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Kicsit kopott, kicsit foltos borítóval, kissé viseltes gerinccel, a I. kötet hátsó védőlapja tollal firkált, a III. kötet elülső előzéklapja szakadt. Teljes kiadás.