10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Új idők lexikona 1.-24. kötet. Komplett!, Budapest, 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Egységes kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval, az 1-2 kötet hátsó védőlapja szakadt, a 23-24. kötet fűzése kissé laza, de egyébként jó állapotban.