Books: Religion

Number of items: 35

Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Budapest, 1981, Helikon Kiadó, Kner Nyomda. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés, kiadói karton dobozban, kísérőfüzettel(,Szántó Tibor: Károlyi Gáspár Vizsolyi Bibliája. Budapest, 1981, Helikon. Kiadói papírkötés,)az eredeti vásárlói tájékoztatóval, valamint Dr. Jáky Gyula: Károlyi Gáspár és a Vizsolyi Biblia (,Budapest, 1940, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói tűzött papírkötés,) füzetével. Facsimile kiadás, szép állapotban!
13545.

16 000 HUF
42,44
45,71
Dr. Tóth Tihamér összegyűjtött munkái 1-20. köt. Budapest, 1935-1936, Szent István-Társulat. Kiadói egységes egészvászon sorozatkötésben. Változó állapotban, többnyire kopottas borítóval, gerinccel. A sorozat teljes, de a pótkötetek hiányoznak belőle.
13546.

10 000 HUF
26,53
28,57
13547.

6 000 HUF
15,92
17,14
Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Budapest, 1937, Franklin-Társulat, 516+563 p. Kiadói kopottas gerincű aranyozott egészvászon kötés.
13548.

3 000 HUF
7,96
8,57
Szikszay György: Keresztényi tanítások és imádságok a keresztény embernek külömbkülömbféle állapoti, és szükségei szerént. Mellyeket a vélek élni akaróknak lelki hasznára és épületére. Pest, 1846, Trattner J. és Károlyi Istv. Korabeli kissé viseltes félbőr kötésben, kissé laza fűzéssel, a védőlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, a címoldal hátoldalán és az első lapon ceruzás bejegyzéssel, kissé foltos lapélekkel.
13549.

3 000 HUF
7,96
8,57
Ludwig Donin: Gott ist die vollkommenste Liebe. Ein katholisches Erbauungsbuch für alle stände. Wien, é.n., G. Müllner & Comp. Korabeli félbőr kötés, aranyozott lapélekkel, fémveretekkel, 5 darab egész oldalas illusztrációval, valamint egy illusztrált címoldallal. Jó állapotban.
13550.

3 000 HUF
7,96
8,57
13551.

1 800 HUF
4,77
5,14
P. Szalóczy Pelbárt: Az elmélyülés napjai. Budapest, 1942, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, laza fűzéssel.
13552.

1 800 HUF
4,77
5,14
13553.

15 000 HUF
39,79
42,86
Pezenhoffer Antal: VI Sándor meg Luther. Budapest, 1937, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
13554.

1 000 HUF
2,65
2,86
Domokos Pál Péter: Rendületlenül. Márton Áron Erdély püspöke. Budapest, 1989, Eötvös Kiadó-Szent Gellért Egyházi Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
13555.

1 200 HUF
3,18
3,43
13556.

2 000 HUF
5,31
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF