Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Budapest, 1981, Helikon Kiadó, Kner Nyomda. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés, kiadói karton dobozban, kísérőfüzettel(,Szántó Tibor: Károlyi Gáspár Vizsolyi Bibliája. Budapest, 1981, Helikon. Kiadói papírkötés,)az eredeti vásárlói tájékoztatóval, valamint Dr. Jáky Gyula: Károlyi Gáspár és a Vizsolyi Biblia (,Budapest, 1940, Bethlen Gábor Ir...
Dr. Tóth Tihamér összegyűjtött munkái 1-20. köt. Budapest, 1935-1936, Szent István-Társulat. Kiadói egységes egészvászon sorozatkötésben. Változó állapotban, többnyire kopottas borítóval, gerinccel. A sorozat teljes, de a pótkötetek hiányoznak belőle.
Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története I-II. Budapest, 1937, Franklin-Társulat, 516+563 p. Kiadói kopottas gerincű aranyozott egészvászon kötés.
Szikszay György: Keresztényi tanítások és imádságok a keresztény embernek külömbkülömbféle állapoti, és szükségei szerént. Mellyeket a vélek élni akaróknak lelki hasznára és épületére. Pest, 1846, Trattner J. és Károlyi Istv. Korabeli kissé viseltes félbőr kötésben, kissé laza fűzéssel, a védőlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, a címoldal hátoldalán és az első lapon ceruzás bejegyzéssel, kissé folt...
Ludwig Donin: Gott ist die vollkommenste Liebe. Ein katholisches Erbauungsbuch für alle stände. Wien, é.n., G. Müllner & Comp. Korabeli félbőr kötés, aranyozott lapélekkel, fémveretekkel, 5 darab egész oldalas illusztrációval, valamint egy illusztrált címoldallal. Jó állapotban.
Domokos Pál Péter: Rendületlenül. Márton Áron Erdély püspöke. Budapest, 1989, Eötvös Kiadó-Szent Gellért Egyházi Kiadó. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.