Books: Science and technology

Number of items: 181

Dr. Tauszk Ferenc (szerk.): Klinikai diagnostika. Az összes betegvizsgáló módszerek, a szövettani, vegyi és bakteriologiai eljárások kézikönyve II. Szerk.: Dr. Tauszk Ferencz. Budapest, 1894, Dobrowsky és Franke. Korabeli félvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopottas, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel, kissé szakadt címoldallal, kissé sérült, javított kötéssel, ceruzás aláhúzásokkal, szövegközti illusztrációkkal.
13365.

Dr. Tauszk Ferenc (szerk.): Klinikai diagnostika. Az összes betegvizsgáló módszerek, a szövettani, vegyi és bakteriologiai eljárások kézikönyve II. Szerk.: Dr. Tauszk Ferencz. Budapest, 1894, Dobrowsky és Franke. Korabeli félvászon kötés, kissé viseltes állapotban, kopottas, foltos borítóval, intézményi bélyegzővel, kissé szakadt címoldallal, kissé sérült, javított kötéssel, ceruzás aláhúzásokkal,...

3 600 HUF
9,33
10,29

13366.

8 000 HUF
20,73
22,86

13367.

2 000 HUF
5,18
5,71

13368.

1 600 HUF
4,15
4,57

Körívkitűzési kézikönyv. Szerk.: Szepeslublói László. Budapest, 1950, Tudományos könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
13369.

2 000 HUF
5,18
5,71

Nessel Vilmos: A kör és négyzet mértani összefüggése. Numerikus adatok, valamint közelítő szerkesztések. (Ábrafüzet melléklettel.) Budapest, 1941, Szukits, 32+16 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, foltos borítóval, sérült kötéssel.
13370.

1 200 HUF
3,11
3,43

"Minden doktorságot csak ebből késértek". Szemelvények a XVI-XVII. század magyar nyelvű orvosi kézikönyveiből. Szerk.: Szlatky Mária. Magyar Hírmondó. Budapest, 1983, Magvető Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
13371.

1 000 HUF
2,59
2,86

Pápai Páriz Ferenc: Pax Corporis. Magyar Hírmondó. Budapest, 1984, Magvető Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13372.

800 HUF
2,07
2,29

13373.

800 HUF
2,07
2,29

Kropotkin Péter: Kölcsönös segítség mint természettörvény. Teljes kiadás. Bp., 1908, Athenaeum. Kiadói egászvászon-kötésben, szép állapotban.
13374.

3 000 HUF
7,77
8,57

13375.

3 000 HUF
7,77
8,57

13376.

4 000 HUF
10,36
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF