6 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XII. Csehország II. rész. Töredék kötet. Budapest, 1896, Magyar Királyi Államnyomda, XII+680 p.. Rengeteg illusztrációval. Kiadói aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel. A borítója picit foltos, kopott. A hátsó kötéstábla egy helyen picit sérült.