31062.
280. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
6 000 HUF
1931. "III. Délkerületi Tőr Bajnokság Makó 1931. III. 1." ezüstözött Br díjérem füllel (30mm) + 1936. "Dél Tőrbajnoka 1936" jelzett Ag díjérem, "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel, füllel (31,38g/0.800/40mm) + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria / Középfokú Iskolák Sportköreinek Versenydíja" aranyozott fém díjérem füllel (35mm) mindhárom díjérem egy tőrvívó hagyatékából T:2