Amerikai Egyesült Államok 1996. "XXVI. Olimpia - Atlanta" sárgaréz emlékérem (60mm) T:2 patina USA 1996. "Games of the XXVI Olympiad Atlanta" brass commemorative medallion (60mm) C:XF patina
Ausztria ~1914-1918. "Ferenc József császár - II. Vilmos császár - A béke barátai" Br medál T:3,3- Austria ~1914-1918. "k. Franz Joseph - k. Wilhelm II - Die freunde des friedens" Br medallion C:F,VG
Ausztria DN "1848 Felkelés a szabadságért - Johann főherceg / Teljes és csorbítatlan szabadság" peremén jelzett Ag emlékérem, eredeti tokban (24,85g/0.999/40mm) T:1 (PP) Austria ND "1848 Aufbruch zur freiheit - Erzherzog Johann / Die freiheit voll und unverkürzt" Ag commemorative medallion, marked on the edge, in original case (24,85g/0.999/40mm) C:UNC (PP)
Belgium 1994. "Fülöp belga herceg 1994. VI. 21." jelzett Ag emlékérem dísztokban, lezárt kapszulában (0.925/30mm) T:PP Belgium 1994. "Prince Philippe of Belgium 21-VI-1994" hallmarked Ag medallion in case, in sealed capsule (0.925/30mm) C:PP
Csehszlovákia 1978. "Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde" ezüstözött fém emlékérem, sérült tokban. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:2-(PP) patina Czechslovakia 1978. "Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978" silver plated metal medallion in damaged plastic case. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:VF(PP) patina
Franciaország ~1899. "Le Nid (A fészek)" peremén jelzett Br emlékplakett. Szign.: Daniel Dupuis (36x66mm) T:2 France ~1899. "Le Nid (The Nest)" marked on edge Br commemorative plaque. Sign.: Daniel Dupuis (36x65mm) C:XF
Franciaország 1984. "A szakszervezet 100. évfordulója 1884-1984 / Mindenki egyért, egy mindenkiért" Br emlékérem (178,58g/72mm) T:1- apró ph. France 1984. "100th Anniversary of the Wokers Union 1884-1984 / All for one, one for all" Br commemorative medal (178,58g/72mm) C:AU small edge error
Franciaország DN "XI. Lajos" ón fémpénz emlékveret, "Le Tresor des Rois de France - Collection Budapest" sorozat 14. számú darabja (21mm) T:2 France ND "Louis XI" pewter coin commemorativ strike, no. 14 of the "Le Tresor des Rois de France - Collection Budapest" series (21mm) C:XF
Franciaország DN "A Francia Külügyminisztérium futára" ezüstözött fém plakett, Első Császárság idején használt plakett modern utánverete, bársony tokban rögzítve (a plakett 54x69mm, a tok 121x122mm) T:1 France ND "Courier du Cabinet de France Relation Exterieur" silver plated plaque, modern restrike of the plaques used during First Empire, fixed in velvet case (the plaque 54x69mm, the cas 121x12...