Horvátország DN "Zágráb" egyoldalas aranyozott fém olimpiai témájú plakett a város címerével, "IKOM Zagreb" gyártói jelzéssel T:2 Croatia ND "Zagreb" one sided, gold plated Olympic-themed plaque with the town's coat of arms, with "IKOM Zagreb" makers mark C:XF
Kanada 1984. "II. János Pál pápa látogatása" aranyozott fém emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (36mm) T:2 Canada 1984. "Visit of John Paul II" gilt metal medal in original case, with certificate (36mm) C:XF
Kanada DN "Lester B. Pearson, Richard Bedford Bennett, Charles Tupper, Alexander Mackenzie / Ottawa Parlament" 4xklf fém emlékérem (32mm) T:2-,3 Canada ND "Lester B. Pearson, Richard Bedford Bennett, Charles Tupper, Alexander Mackenzie / Ottawa House of Commons" 4xdiff. metal medallion (32mm) C:VF,F
Litvánia DN "Aesculapius / Vilniaus Miesto Klinikiné Ligoniné" Vilnius város kórháza, fém emlékérem, átfúrt (54mm) T:1- ph. Lithuania ND "Aesculapius / Vilniaus Miesto Klinikiné Ligoniné" Hospital of the city Vilnius, metal commemorativ medal, drilled hole (54mm) C:AU edge error
Német Államok / Szászország 1537. "V. Károly" öntött Ag emlékérem. Tervező: Hans Reinhart. Korabeli öntvény. (70,89g/64mm) T:2- ph., patina R! / German States / Saxony 1537. "Charles V" cast Ag commemorative medallion "CAROLVS V DEI GRATIA ROMAN IMPERATOR SEMPER AVGVSTVS REX HIS ANNO SAL M DXXXVII AETATIS SVAE XXXVII". Designer: Hans Reinhart. Contemporary cast. (70,89g/64mm) C:VF edge error, pat...
Német Államok ~1820. "I. Napóleon / Az egyetértés mindent legyőz" ón szétcsavarható emlékérem, a két oldal nem összetartozó, benne színes csataábrázolásokkal. Szign.: Stettner (51mm) T:2,2- German States ~1820. "Napoleon I / Eintracht überwindet alles" commemorative tin medallion that can be opened, the two pieces do not belong together, with colored battle pictures inside. Sign.: Stettner (51mm)...
Német Államok / Poroszország 1859. "Poroszország királya IV. Frigyes Vilmos - Vilmos régens herceg / Köln Központi Pályaudvar megnyitása 1859. December 15." Br emlékérem. Szign.: Jacob Wiener (166,3g/70mm) T:2,2- több ph. / German States / Prussia 1859. "Friedrich Wilhelm IV King of Prussia - Wilhelm Prince Regent / Opening of the Cologne Central Station 15 December 1859" Br commemorative medal. S...
Német Államok / Poroszország ~1880-1890. Fém plakett (100mm) T:3 patina, fo. German States / Prussia ~1880-1890. Metal plaque (100mm) C:F patina, spotted
Német Birodalom / Weimari Köztársaság ~1900-1930. "Fabrik-Marke - Original-Victoria" Br gyártói védjegy fémlemezen varrógépekhez (65mm) T:2 German Empire / Weimar Republic ~1900-1930. "Fabrik-Marke - Original-Victoria" Br makers mark for sewing machines on metal palte (65mm) C:XF
NDK ~1970-1980. "Berlin, az NDK fővárosa / Tévétorony" Cu emlékérem (2x) (30mm) + 1975. "A fasizmus alól való felszabadulás 30. évfordulója" fém emlékérem (36mm) T:2 GFR ~1970-1980. "Berlin, the Capital of the GFR / Television Tower" Cu medal (2x) (30mm) + 1975. "30th Anniversary - Liberation from Fascism" metal commemorative medal (36mm) C:XF
NDK ND "A téli sportokban elért jó teljesítményért / FDGB" porcelán emlékérem eredeti dísztokban (62mm) T:1- GDR ND "Für gute Leistungen im Wintersport / FDGB" porcelain commemorative medallion in original case (62mm) C:AU