Number of items: 76
1444477
11055
280
Herendi rózsa mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:8,5 cm
1442134
11056
280
Herendi virág mintás füles tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 20×16 cm
3 000 HUF
1442779
11057
280
Herendi porcelán ülő kislány békával, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
4 000 HUF
1441945
11058
280
Herendi virágmintás hamutálka, kézzel festett, hibátlan, 13,5×9 cm
3 000 HUF
1408816
11059
280
9 000 HUF
1441939
11060
280
Herendi porcelán nyulak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm, h: 8 cm.
3 000 HUF
1443816
11061
280
Herendi virágmintás bonbonier, kézzel festett, jelzett (tanuló), kis kopásnyomokkal, d: 7 cm
1 600 HUF
1443830
11062
280
Herendi virág- és gyümölcsmintás nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d: 11,5 cm
8 000 HUF
1370110
11063
280
60000
Herendi indiaikosár mintás lámpatest párban, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:38 cm (2×)
60 000 HUF
1440873
11064
280
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:11 cm, m:7 cm
10 000 HUF
1440371
11065
280
Herendi Viktória mintás fogpiszkálótartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6 cm
1 800 HUF
1440115
11066
280
40000
Herendi Eton mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
40 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m