1 000 HUF
Albrecht Dürer (1471-1528): A szent család a szitakötővel, rézmetszet, papír, jelzett a dúcon, XIX századi utánnyomás, üvegezett fakeretben, 23x18 cm. / Albrecht Dürer (1471-1528): The holy family and the dragonfly, copper-engraving, paper, signed on the engrave, reprint from the XIX century, in woodframe, 23x18 cm.