10079. 280. Closed Online auction Paintings and graphics
10 000 HUF
0 HUF
Kardos Gábor (1881-?): Pipacsszedő. Olaj, vászon, jelzett, tisztitásra szorul, keretben, 59×79 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván