10185. 280. Closed Online auction Paintings and graphics
1 600 HUF
0 HUF
Váczi András(1967-): Gecser Lujza emlékére. Linó, papír, jelzett, 19x12 cm; Portré. Rézkarc, papír, jelzett, 11x9 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván